Top

Pomoc


 

Pytania dotyczące procesu zakupu biletów prosimy kierować na adres mailowy: bilety@kotwicakolobrzeg.coml

lub telefonicznie: +48 607 406 800

 1. Zablokowana możliwość opłacenia biletu - co dalej?

 Jeżeli możliwość płatności została zablokowana po nieudanej próbie opłacenia biletu - poczekaj dwie godziny. Po tym czasie wejdź w zakładkę "moje bilety". Zaznacz biały kwadrat znajdujący się obok nazwy biletu za który chcesz zapłacić. Po tej operacji przycisk "płacę" zostanie odblokowany.

 

 1. Zakupiłem bilet do wydruku - co dalej?

W celu zapisania lub wydruku opłaconego biletu należy wejść z zakładkę "Moje Bilety" i następnie skorzystać z jednej z opcji, poprzez kliknięcie ikonki poniżej. Pamiętaj, że bilet do samodzielnego wydruku można również zapisać na swoim telefonie i przy wejściu zeskanować z niego kod kreskowy!

 1. Jak założyć konto?

Aby założyć konto w systemie, przejdź na stronę Załóż konto. Będziesz miał do wyboru dwie formy rejestracji: rejestrację pełną oraz anonimową. Pierwsza z nich charakteryzuje się możlwością zakupy biletów na wszystkie imprezy, również na te, dla których wymagana jest identyfikacja danych osobowych. Drugi typ rejestracji pozwala wyłącznie na zakup biletów na imprezy, gdzie identyfikacja nie jest wymagana.

W obu przypadkach musisz wypełnić wymagane pola oznaczone *. Jeżeli, pominiesz jakąkolwiek pozycję konto nie zostanie utworzone. Jeżeli uzupełniłeś dane i zaakceptowałeś klauzule, wciśnij przycisk Załóż konto. 

Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny, który pozwoli na dokończenie rejestracji. Kliknij w niego - pozwoli to na przekierowanie do strony logowania i wejście na nowo utworzone konto. 

 1. Nie dostałem linku aktywacyjnego

W sytuacji, gdy podczas rejestracji konta nie został przesłany do Ciebie, na podany adres e-mail link aktywacyjny, wejdź w zakładkę "Zaloguj się" i naciśnij na "Nie otrzymałem linka aktywacyjnego". Musisz wówczas wpisać w wyznaczone pole maila, wykonać zadanie captcha i nacisnąć przycisk Wyślij.

Ponownie na maila otrzymasz link aktywacyjny. 

 1. Logowanie do systemu

Jeśli dokonałeś już rejestracji konta, przejdź do zakładki Zaloguj się dostępnej w menu głównym. Wpisz w wyświetlonym oknie adres e-mail i hasło. Następnie naciśnij Zaloguj się. Zostaniesz przekierowany na stronę główną z poziomu której możesz wejść w swój profil oraz dokonać zakupu.

Uwaga! Jeżeli zostanie wprowadzona nowa klauzula, która jest wymagana, wyświetli Ci się ona po zalogowaniu. Korzystanie z konta będzie możliwe po jej akceptacji.

 1. Edycja danych

W celu zmiany swoich danych, zaloguj się i przejdź do strony Edycja profilu. W zależności od typu rejestracji, którą wybrałeś (patrz pkt. 1 Jak założyć nowe konto?) będziesz mógł:

 1. a) w przypadku rejestracji anonimowej - zmienić typ, na rejestrację pełną,
 2. b) w przypadku rejestracji pełnej - uzupełnić/zmienić pola dotyczące miejsca zamieszkania

Po dokonaniu potrzebnych modyfikacji wciśnij przycisk Zapisz. Twoje dane zostaną zmienione. 

 1. Jak kupić bilet?

Zakupić bilet na wybrany mecz możesz bezpośrednio ze strony głównej lub w zakładce W sprzedaży. Postępuj zgdodnie z poniższą procedurą:

 1. a) wybierz mecz  - naciśnij na Kup bilet;
 2. b) wybierz sektor - gdy chcesz powrócić do wyboru meczu zaznacz Zrezygnuj z zakupu;
 3. c) wybierz miejsca (można wybrać maksymalnie 10 miejsc) - jeżeli chcesz powrócić do wyboru sektora kliknij Zmień wybrany sektor, w przeciwnym wypadku Przejdź dalej;
 4. d) potwierdź dane osobowe i wybierz rodzaj biletu;
 5. e) wprowadź dane pozostałych osób dla których chcesz zakupić bilet;
 6. f) naciśnij przycisk Rezerwuję i płacę.

Płatności możesz dokonać od razu (Płacę teraz), za pośrednictwem systemu Przelewy 24 lub w późniejszym czasie (Zapłacę później). Wybór drugiej opcji spowoduje, że wszystkie nieopłacone bilety będą widoczne na stronie Moje bilety i umożliwi dokończenie transakcji w późniejszym czasie. 

Uwaga! Pamiętaj, że posiadając konto anonimowe nie będziesz mógł zakupić biletu na wszystkie imprezy.  

 1. Przegląd zarezerwowanych biletów

Aby móc przeglądać listę dokonanych rezerwacji, musisz być zalogowany. Po zalogowaniu przejdź na stronę Moje bilety, na której wyświetlana jest lista zarezerwowanych oraz kupionych biletów i karnetów. Za pomocą przycisku Szczegóły możesz podejrzeć informacje dotyczące transakcji. 

Jeśli zapłaciłeś za bilet/karnet za pomocą serwisu Przelewy24, w wierszu widoczna będzie ikona , z kolei gdy zarezerwowałeś, lecz nie dokonałeś przelewu, wyświetlona zostanie ikona . Trzeci rodzaj ikony -  - informuje o oczekiwaniu na potwierdzenie płatności. 

 Jeżeli impreza się odbyła, a zaistnieje konieczność podglądu szczegółów, wystarczy, że skorzystasz z opcji Pokaż starsze.